Happy Night w nowej wersji
Tiquill dnia Apr 02 2015 23:40:00
Postal 2: STPJest już do pobrania nowa wersja Happy Night v1.1. Podstawowa zmiana, to to, że wersja jest odchudzona - nie ma plików samej gry. Tym razem nie jest to samodzielna wersja, a zbudowana jest tak, jak każdy dotychczasowy dodatek do Postala 2. Instalujemy go do samego P2: STP, bo z niego korzysta.

A jakie inne zmiany? Można to sprawdzić pobierając moda z naszego downloadu: Link. Zapraszamy!
komentarzy: 0
|
Czytań: 1686
Aktualizacja Galerii
Mike dnia Mar 24 2015 13:41:26
GaleriaZ dniem dzisiejszym galeria na naszej stronie wzbogaciła się o kolejne 172 screeny!Zawdzięczamy to naszym użytkownikom, którzy coraz chętniej dzielą się swoimi "małymi dziełami" w postaci screenów na naszym forum.
Jeśli uwieczniłeś w Postalu coś niezwykłego, komicznego czy dziwnego to zachęcamy do podzielenia się swoją pracą w tym temacie

Oczywiście zapraszamy do oceniania i komentowania wszystkich nowych pozycji.
komentarzy: 0
|
Czytań: 1383
Badass Speedrunner, Badass Multikiller!
Dzienis dnia Mar 17 2015 20:37:11
Postal SiteDo wszystkich zainteresowanych! Niedawno na naszym forum ogłosiliśmy dwa konkursy, które są rozgrywane w świecie Postala 2. Pierwszy z nich to Konkurs speedruna. Zasady jego są bardzo proste. Należy pobić aktualny rekord przejścia Postala 2 na czas. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy to sposób klasyczny, możemy więc eliminować kogo chcemy i przechodzić misje w dowolny sposób. Drugi zaś jest nieco trudniejszy, ale jednocześnie jego rekord może być nieco łatwiejszy do przebicia - chodzi o bezkrwawe przejście Postala na czas, tzw. pacifist speedrun.

Drugi konkurs to... Konkurs zabijania. Bardzo postalowa zabawa w największą ilość zabójstw w grze. Jakkolwiek brutalnie i bezpośrednio brzmi nazwa tego konkursu, tak cel jego jest nadzwyczaj prosty - chodzi o pobicie rekordu zabitych ludzi w Postalu 2. Wymagania - cierpliwość w eliminacji populacji Paradise i poświęcenie wielu godzin dla gry.

Aktualne rekordy to:
Speedrun - 28 minut 37 sekund
Pacifist Speedrun - 52 minuty i 1 sekunda
Multkikiller - 10.161 ofiar w Paradise.

Nagrody? W przypadku pobicia rekordu otrzymasz rangę na forum: Badass Speedrunner lub Badass Multikiller. Jeśli nagrasz swojego speedruna i jeżeli jego czas będzie wynosił mniej niż 40 minut, bądź w przypadku pacifist speedruna mniej niż 55 minut, to Twój filmik zaprezentujemy na naszym Facebooku i na kanale YouTube! Więcej szczegółów i warunki zabawy - w rozwinięciu newsa.
komentarzy: 0
|
Czytań: 1428
Postal 2: Happy Night
Mike dnia Mar 08 2015 11:06:59
Happy NightDo premiery drugiego DLC do Postala 2 o nazwie "Paradise Lost" pozostało jeszcze sporo czasu. Na pewno więc czekając na dodatek (lub nie czekając) chcemy nowych i ciekawych doznań grając w już trochę podstarzałego Postala 2. Na ratunek przychodzi ekipa Revival Games ze swoim nowym dziełem "Postal 2: Happy Night".Propozycja nie tyle ciekawa co bardzo kusząca gdyż jest w pełni darmowa i nie wymaga do działania podstawowej wersji gry, gdyż jest zbudowana na darmowej multiplayerowej wersji gry.

Linki do pobrania znajdziecie na Set-games.ru a podyskutujecie na naszym forum. Zapraszamy też od razu do znakomitej recenzji w wykonaniu użytkownika Reality Master, z której dowiecie się więcej szczegółów: Recenzja.
komentarzy: 0
|
Czytań: 2049
Wywiady z Użytkownikami
Mike dnia Feb 22 2015 23:32:44
Postal Site30 Grudnia 2014 r. Ogłosiliśmy powstanie GSC - Grupy Szybkiego Reagowania. Jednak dopiero po dłuższym czasie powstała inicjatywa na większą skalę. A owa inicjatywa to "Wywiady z Użytkownikami", w ramach której użytkownicy przeprowadzają wywiady między sobą.
Poniżej przedstawiamy dwa z nich. Miłej lektury!
komentarzy: 0
|
Czytań: 1025
M4A1 Transformer
Tiquill dnia Feb 02 2015 20:52:21
Postal 2: STPGame Expansion Team, nowo powstała grupa, w skład której wchodzą Rycho3D i seebeek17 prezentuje swój debiutancki mod M4A1 Transformer. Znaną wszystkim broń możemy dzięki nim od teraz rozbudowywać sobie o nowe komponenty. Mamy do wyboru:
kolbę, latarkę, tłumik, celownik optyczny, granatnik i laser.
Każdy z dodatków wzbogaca broń o swoje unikalne cechy. Oprócz tego, możemy załadować do naszego metalowego przyjaciela mocną amunicję przeciwpancerną, która dziurawi wszystko na wylot!

Prezentacja i download.

Znany i uznany modder Rycho3D znalazł godnego siebie współpracownika, pracowitego i zdolnego kodera. Do niedawna kojarzony z pomocą w kodingu seebeek17 objawiać zaczął swoje możliwości, debiutując udanym Paintball Modem, a potem wydając jeszcze MK23 Pistol Weapon. W tym samym czasie nawiązując już ścisłą współpracę z Rycho3D. Pomysłów i pracy obaj panowie mają co nie miara. I - to im wychodzi! Mamy zgrany duet dwóch zdolnych ludzi! Który dopiero zaczyna pokazywać, co potrafi. Bo pracują już nad innymi projektami. Może być bardzo ciekawie!
komentarzy: 0
|
Czytań: 1001
Organizujemy się i wzmacniamy
Tiquill dnia Dec 30 2014 19:26:25
Postal SiteW dniu wczorajszym na naszym forum miało miejsce oficjalne otwarcie nowej grupy, Grupy Szybkiego Reagowania (GSR). Co owa grupa ma za zadanie? Otóż dzięki niej możemy się spodziewać częstszych newsów tutaj jak i większej medialnej obecności w serwisach społecznościowych.

W najbliższych dniach bowiem zostanie także reaktywowany nasz kanał na YouTube razem z profilem Google+. Wszystko zaś dzięki nowym współtwórcom naszej strony, o czym niedawno informowaliśmy. Świeża krew daje nam świeże spojrzenie i nowy entuzjazm do działania. Oby nadchodzący rok obrodził w wydarzenia ze świata Postala, byśmy mieli o czym pisać!
komentarzy: 0
|
Czytań: 1053
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Polecamy:
RunningWithScissors.com

Resurrection-Studios.com Forum

Set-Games.ru

Kamek

ModDB

Unreal Wiki

Virtual Area

Statystyki
Wszelkie prawa zastrzeżone przez PostalSite.info 2006-2013 | Powered by PHP-Fusion
Projekt Graficzny: SK8s.pl    Kodowanie: Artu123
Śmieszne obrazki